Gala.pl

Komentarze  Pokaż zdjęcie »
  adik
  20/10 11:20

  Fajna, ja ostatnio robiłem swoją pierwszą grafikę reklamową, a w zasadzie projekt graficzny z zachętą do kontaktu telefonicznego, wykonany dla TCU Ubezpieczenia http://tcubezpieczenia.pl z Tarnowskich Gór. TCU Ubezpieczenia, czyli Tarnogórskie Centrum Ubezpieczeń, to lokalna agencja pośrednictwa i doradztwa ubezpieczeniowego działająca lokalnie na Śląsku, głównie w obrębie miasta Tarnowskie Góry i jego okolic, ale nie tylko.

  Projekt przedstawia zdjęcie kobiety w eleganckim ubraniu oraz grafikę kontaktową - zachęcającą do zadania pytania za pośrednictwa kanałów internetowych oraz do kontaktu telefonicznego z agencją ubezpieczeniową. Już obecnie został dodany do strony główniej i można go tam zobaczyć.

  Co myślicie? Podoba Wam się tak ilustracja?

  Pokaż zdjęcie »
  aleks
  14/04 22:13

  Bardzo ładne.

  -------------------------
  http://portfel.blogerki.pl/

  Pokaż zdjęcie »
  banialuczka
  10/01 10:46

  Chętnie bym z Tobą porozmawiał, nawet nie potrzebowałbym szukać tematów do rozmowy http://kobieco.pl/tematy-do-rozmowy-120-pomyslow-na-ciekawa-rozmowe/ dyskusja kleiła by się sama bo mamy bardzo podobny gust... pozdrowienia!

  Pokaż zdjęcie »
  toja
  30/12 00:21

  Ładne zdjęcie, jeśli lubisz świece pomarańczowe https://korleone.pl/pl/c/Swiece-POMARANCZOWE/82
  Polecam te świece o zapachu pomarańczy. Mocno pachnące pomarańczą.

  Pokaż zdjęcie »
  toja
  30/12 00:11

  No fajne

  Pokaż zdjęcie »
  toja
  30/12 00:10

  To nie jest ten facet.

  Pokaż zdjęcie »
  aleks
  30/12 00:07

  Wybacz, ale jak mam być szczera to nic szczególnego, no w miarę ładnie wykonane, ale no sorry nie powala.

  Pokaż zdjęcie »
  aleks
  30/12 00:06

  Bardzo ładne, rzeczywiście rewelacyjnie wyglądają w takiej kompozycji.

  Pokaż zdjęcie »
  toja
  19/08 10:50

  Zdjęcie zostało również opublikowane w innej recenzji - mianowicie przy okazji recenzji Ekspreskasa należącej do Ferratum Bank http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/ekspres-kasa-opinie-pozyczki.html Bo Ekspres Kasa i Ferratum Bank to ta sama firma. Ogólnie bardzo ciekawy twór - bowiem uzyskali na tej Malcie akredytację bankową i teraz mogą w całej Europie prezentować się jako bank, ale profil działalności wygląda typowo na firmę oferującą pożyczki pozabankowe, a przynajmniej w ramach aspektu działalności w naszym kraju.

  Pokaż zdjęcie »
  toja
  19/08 10:44

  Jak dla mnie to trochę mało się kojarzy, za mało, za dużo domysłu. Mało kto na to wpadnie od razu, a taka grafika musi od razu sugerować wszystko.