Gala.plSierpień 2016

Pn Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Albumy

adik

2018 latStatus: online

wyślij wiadomość

Grafika Extraporfel Lendon - wasza opinia

2016-08-19
zgłoś naruszenie »

Obraz przedstawia prostą graficzkę wykonaną na potrzeby kilku publikacji na bloga. Chciałbym poznać waszą opinię pod względem estetycznym. Grafika zostanie dodana do kilku artykułów w formie recenzji firm. Ma posłużyć jako obraz wyróżniający do tak zwanej zajawki. Nie wiem czy nie jest zbyt mało wymowna, bo bezpośrednio nie sugeruje o co konkretnie chodzi, ale taki właśnie jest zmysł. Ma się kojarzyć z realizacją potrzeb.

Teksty, w których ma się pojawić będą to dokładnie recenzje firm Extraportfel i Lendon. Będą to 3 artykuły - pierwszy to recenzja ogólna obu firm Lednon i Extraportfel http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/extraportfel-opinie-lendon.html w sumie Extraportfel i Lendon to ta sama spółka, tylko marki są różne.
Druga publikacja będzie dotyczyć również obu marek, ale będzie to recenzja tylko promocyjnej oferty Lendon i Extraportfel https://antyranking.blogspot.com/2016/08/extraportfel-lendon-opinie-pozyczki.html wraz z opiniami o Extra Portfel i Lendon, a trzecia już o samym Lendon http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/lendon-pl-opinie-o-pozyczce.html oferta Lendon jest nieco gorsza niż w Ekstra portfel, więc trudniej to będzie wypromować, ale za to marka jest znacznie bardziej znana. Prawdopodobnie dlatego na nowej platformie spółka propaguje politykę lepszej oferty, właśnie po to by wypromować swoją nową platformę, a konkurencja na tym rynku jest olbrzymia. No, ale nie ma to znaczenia w kwestii powyższej grafiki więc nie będę się może zagłębiał w szczegóły.


Piszcie proszę w komentarzach swoje opinie. Grafika stawia na prostotę i jest prostolinijna i mało wymowna z ukrytym przesłaniem. Czy odczytalibyście to w taki sposób, czy raczej po prostu, nie wiedzielibyście o co chodzi. Weźcie tylko proszę pod uwagę, że to będzie jako dodatek do tekstu, więc od razu będzie nasuwać inne skojarzenia, niż w przypadku takiej, że tak powiem "samotnej prezentacji" bez tekstu.

Użytkownik nie wyraził zgody na komentowanie zdjęć przez niezalogowanych Gości.
Zarejestruj się albo zaloguj na profil.


toja
19/08 10:44

Jak dla mnie to trochę mało się kojarzy, za mało, za dużo domysłu. Mało kto na to wpadnie od razu, a taka grafika musi od razu sugerować wszystko.